۰
plusresetminus
تاریخ انتشاريکشنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۶
کد مطلب : ۱۶۰۷۲۲

پیش‌بینی ارزش صعودی بیت‌کوین

مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال در حال حاضر ۱.۳۹ تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۰.۹۰ درصد بیشتر شده است. در حال حاضر ۵۱.۴۵ درصد کل بازار ارزهای دیجیتال در اختیار بیت‌کوین بوده که در یک روز ۰.۱۹ درصد کاهش داشته است.
پیش‌بینی ارزش صعودی بیت‌کوین
به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی "نفت ما"،انعطاف‌پذیری بیت‌کوین به افزایش احتمالی ارزش ۸۵ هزار دلاری آن تا ماه دسامبر اشاره دارد.
 بیت‌کوین در مواجهه با آنچه بسیاری از معامله‌گران پیش‌بینی کردند که چرخش بازار نزولی خواهد بود، قدرت قابل توجهی از خود نشان داده است. علیرغم تنظیم نزولی فروش TD۹ (شاخص تام دیمارک که معامله گران را قادر می‌سازد تا نقطه عطف را از طریق رقم‌های پی‌درپی و تکرار شده در یک روند صعودی/نزولی پیدا کنند) در نمودار هفتگی، این ارز دیجیتال ارزش خود را بالاتر از سطح قیمت قابل توجه حفظ کرده که جرقه بحث در مورد حرکت صعودی قریب‌الوقوع را برانگیخته است.
تجزیه و تحلیل فنی فعالیت اخیر بیت‌کوین، شکست سیگنال فروش اندیکاتور تی‌دی سکوئنشال (این شاخص توسط تام دیمارک برای کندل‌های ارز دیجیتال ایجاد شده است و برای تجزیه‌وتحلیل داده‌های قیمت به‌ منظور تعیین قدرت یا ضعف روند بازار و احتمال معکوس شدن روند استفاده می‌شود) را نشان می‌دهد. این سناریو یادآور الگوی مشاهده شده در سال ۲۰۲۰ است که در آن سیگنال نزولی قبل از افزایش قابل توجه ارزش بیت‌کوین صورت گرفت. پویایی فعلی بازار نشان می‌دهد که بیت‌کوین به‌طور بالقوه می‌تواند تا پایان ماه دسامبر به ۸۵ هزار دلار  و حتی ممکن است پس از آن به ۲۰۰ هزار دلار به ازای هر سکه برسد.
اعتماد بازار بیشتر با تعدیل ابزار زمان‌بندی بازار تقویت می‌شود که اکنون نشان‌دهنده حمایت قوی‌تر در ۲۵ هزار دلار است که نسبت به سطح ۱۰ هزار دلار قبلی افزایش یافته است. این تجدید نظر احتمال کاهش قیمت در آینده به زیر این آستانه جدید را کاهش می‌دهد. ناهماهنگی فنی و شکست الگوی مثلث صعودی اغلب منجر به باز شدن موقعیت‌های طولانی می‌شود که به حرکت روند صعودی کمک می‌کند.
مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال در حال حاضر ۱.۳۹ تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل  ۰.۹۰ درصد بیشتر شده است. در حال حاضر ۵۱.۴۵ درصد کل بازار ارزهای دیجیتال در اختیار بیت‌کوین بوده که در یک روز ۰.۱۹ درصد کاهش داشته است.
حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۳۹.۵۳ میلیارد دلار است که ۳۱.۷۰ درصد کاهش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز در حال حاضر ۵.۱۳ میلیارد دلار است که ۱۲.۹۷ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال  بوده و حجم تمام سکه‌های پایدار اکنون ۳۵.۴۲ میلیارد دلار است که ۸۹.۶۱ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال را تشکیل می‌دهد.
به‌روزرسانی قیمت ارزهای دیجیتالی (تا ساعت ۰۹:۰۴ دقیقه به وقت شرقی)
این رده حاوی تغییرات قیمتی ۱۰ ارز دیجیتالی بزرگ از نظر ارزش بازار است.
۱- بیت‌کوین
قیمت: ۳۶ هزار و ۵۵۴.۹۰ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۵۴ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱.۳۳ درصد کاهش
۲- اتریوم
قیمت: ۱۹۶۱.۰۴  دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱.۳۶ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۴.۳۶ درصد کاهش
۳- تتر
قیمت: ۱.۰۰ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۴ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۴ درصد افزایش
۴- بایننس کوین
قیمت: ۲۴۴.۵۲ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱.۲۰ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر:  ۱.۵۵ درصد کاهش
۵-  ریپل
قیمت: ۰.۶۰۹۶ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱.۴۲ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر ۷.۶۷ درصد کاهش
۶- یو اس دی کوین
قیمت: ۱.۰۰ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۱ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۰ درصد افزایش
۷-  سولانا
قیمت: ۵۸.۵۲ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۳.۰۹ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱.۵۲ درصد افزایش
۸-  کاردانو
قیمت: ۰.۳۷۳۴
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۴.۴۲ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر:  ۱.۴۹ درصد کاهش
۹ - دوج کوین
قیمت: ۰.۰۷۸۸۱ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته ۵.۴۹ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱.۵۵ درصد افزایش
۱۰ - پولکا دوت
قیمت: ۵.۲۸ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۲.۸۳ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۴.۰۸ درصد کاهش
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی