۳
۱
plusresetminus
تاریخ انتشاريکشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۰۸:۲۶
کد مطلب : ۱۵۵۲۲۹
مدیرعامل پتروشیمی شازند در گفتگو با نفت ما تشریح کرد؛

قطعه هایتک توربو اکسپندر چگونه از انحصار چهار کشور خارج شد؟ +فیلم

خلیلی نیا افزود: این تجهیز در اختیار چهار کشور دنیا بود که با کمک متخصصان پتروشیمی شازند و شرکت های دانش بنیان داخلی این انحصار شکسته شد و این آمادگی وجود دارد که این تکنولوژی را در اختیار سایر پتروشیمی ها قرار بدهیم.
فایل ویدیو
دکتر علیرضا خلیلی نیا، مدیرعامل پتروشیمی شازند در گفتگو با خبرنگار نفت ما نحوه ساخت قطعه توربو اکسپندر را تشریح کرد.
وی گفت: قطعه توربو اکسپندر یکی از قطعات هایتک واحد الفین که در واقع قلب مجتمع پتروشیمی است که وظیفه بسیار مهمی در واحد الفین دارد که با سرد سازی دما را از منفی ۹۰ تا منفی ۱۳۰ تا ۱۵۰ کاهش می دهد.
وی افزود: این تجهیز در اختیار چهار کشور دنیا بود که با کمک متخصصان پتروشیمی شازند و شرکت های دانش بنیان داخلی این انحصار شکسته شد و این آمادگی وجود دارد که این تکنولوژی را در اختیار سایر پتروشیمی ها قرار بدهیم.
خلیلی نیا تاکید کرد: برنامه پتروشيمی شازند حمایت از شرکت‌های دانش بنیان که مورد تاکید رهبری است، هست و مجموعه این حمایت ها منجر به این خواهد شد که تکیه ما به کشورهای غربی کم شده و با کاهش هزینه های واردات، سودآوری شرکت هم افزایش خواهد یافت؛ چرا که در همین توربو اکسپندر شاهد هستیم که تجهیزی که ۸ میلیون دلار قیمت دارد به رقم ۴۰۰ هزار دلار کاهش یافت که عدد قابل توجهی است.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

شاراک
آقای دکتر خلیلی نمونه بارز یک مدیر جوان ،دلسوز و نمونه است. واقعا در این چند ماهی که در شازند هستند با تصمیمات اساسی و مدبرانه هم رشد تولید رو در شرکت بالا بردن و هم یک آرامش فوق العاده به همه پرسنل انتقال دادن.
پرسنل شازند دوباره بعد از سالها که درگیر مدیران نالایق بود دوباره به آرامش روحی و روانی مثال زدنی با مدیریت جناب خلیلی رسیدن.
برای ایشان آرزوی توفیق داریم.
با تشکر از سایت محترم نفت ما
نمایشگاهی که فقط اسم بین‌المللی را یدک می کشد
شیدا آریایی پور/حقوقدان ، پژوهشگر
انتخاب روانکار مناسب تاسیسات دارویی
مهندس علیرضا آمار محمدی -کارشناس ارشد روانکارهای خودرویی و صنعتی