۰
plusresetminus
تاریخ انتشارسه شنبه ۱۹ تير ۱۴۰۳ - ۱۳:۲۲
کد مطلب : ۱۶۶۱۰۷

کاهش بیش از ۴ هزار واحدی شاخص بورس

امروز خودرو بیشترین ارزش معامله را با مبلغ ۲۴۷ میلیارد تومان به خود اختصاص داد. همچنین فلرات اساسی و بانک‌ها در رتبه‌های بعدی ارزش معاملات قرار داشتند.
کاهش بیش از ۴ هزار واحدی شاخص بورس
به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی "نفت ماشاخص کل بورس امروز ۱۹ تیرماه با کاهش ۴ هزار و ۲۷۸ واحدی در ارتفاع ۲ میلیون و ۲۱۷ هزار واحدی قرار گرفت.
در انتهای معاملات امروز سه شنبه ۱۹ تیرماه بازار سرمایه، شاخص کل بورس با کاهش ۴ هزار و ۲۷۸ واحدی در ارتفاع ۲ میلیون و ۲۱۷ هزار واحدی ایستاد. فارس، شپنا و وبملت سه نمادی بودند که بیشترین تاثیر را در شاخص داشتند و ذوب، شستا و خزامیا سه نماد پرتراکنش بودند. شاخص کل هم وزن نیز با کاهش ۳۲۶ واحدی روی پله ۷۰۹ هزار و ۷۰۶ واحدی قرار گرفت.
برترین گروه صنعتی بورس و فرابورس
امروز خودرو بیشترین ارزش معامله را با مبلغ ۲۴۷ میلیارد تومان به خود اختصاص داد. همچنین فلرات اساسی و بانک‌ها  در رتبه‌های بعدی ارزش معاملات قرار داشتند.
بیشترین ارزش و حجم معاملات سهام در بورس
افران، اهرم و فولاد ۲ بیشترین ارزش معامله و نماد‌های شستا ۲، ذوب و شستا بیشترین حجم معامله را در بورس تهران تجربه کردند. اراد ۱۶۴، اراد ۱۶۴۴ و اراد ۱۰۸۴ بیشترین ارزش معامله و نماد‌های وگردش ۲، سپیدما و خاور بیشترین حجم معامله را در فرابورس تجربه کردند.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی