۶
۱۵
plusresetminus
تاریخ انتشاردوشنبه ۱۱ تير ۱۴۰۳ - ۱۳:۱۷
کد مطلب : ۱۶۵۹۴۴
نجفی اردکانی در مجمع عمومی سالیانه جم در پاسخ به توکلی مدیرعامل پتروشیمی مهر؛

پتروشیمی مهر خوراک را ارزي گرفته و باید ارزي پرداخت نماید نه ریالی

نجفی اردکانی در پاسخ به صحبت های مدیرعامل پتروشیمی مهر گفت: پرونده خوراک پتروشیمی مهر طبق ادعای شما کرسنت نیست و بحث مناظره جلیلی و زنگنه مطرح نبوده بلکه بحث حقوق و منافع سهامداران جم مهم است.
پتروشیمی مهر خوراک را ارزي گرفته و باید ارزي پرداخت نماید نه ریالی
به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی "نفت ما"،یکی از موضوعات مهم مجمع پتروشیمی جم موضوع اجرای حکم قطعی دادگاه در خصوص پتروشیمی مهر بود.
هاشم نجفی اردکانی در این خصوص در پاسخ به صحبت های مدیرعامل پتروشیمی مهر گفت: پرونده خوراک پتروشیمی مهر طبق ادعای شما کرسنت نیست و بحث مناظره جلیلی و زنگنه مطرح نبوده بلکه بحث حقوق و منافع سهامداران جم مهم است.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی


مبروک
مصادره گردید.پرسنل پتروشیمی مهر باید از این خبر خوشحال باشند چون از گزندهای شغلی یک سهامدار نامحسوس و مجازی که در خطر بودند ، نجات یافتند و در زیر سایه یک پتروشیمی بزرگتر با سرمایه بیشتر قرار گرفتند.
حالا می تونید با خیال راحت و بدون دغدغه و با افتخار نام و تصویر مدیرعامل تون رو در وب سایت شرکت درج و عملکرد هاتون رو به روز رسانی نمایید .
شلیف
ده بار من به شما زنگ زدم پول ما رو بدید.نمی خوایم وارد این بحث ها بشیم.با ما بازی نکنید.(۲).ما یه رایی گرفتیم ، من خواهش می کنم، خیلی منطقی ، برید رای رو اجرا کنید، من هم اجرا نمی کنم.مرجع قضایی شعبه اجرای احکام . حساباتون توقیف شده الان،املاکتون ما نامه توقیفی فرستادیم الان،بقیه شم انجام می دم..[صدای دست زدن حضار در جلسه.]
کافیه دیگه.
با توجه به مسدود بودن حساب های این شرکت تا اطلاع ثانویه حقوق شما به صورت رمزارز پرداخت می گردد.خیلی وقت پیش توی عسلویه حقوق رو توی پاکت نامه می دادن ولی اون صفرهای رو اسکناس ارزش داشت و جا می شد.الان گونی یا شلیف نیازه.
اون بنده خدا نوستراداموس خوب پیش بینی کرده بود.
به یک طراح Logo و Rebranding/Branding حرفه ای برای Merging دو شرکت نیازمند می باشد.
آدرس : منطقه ویژه پارس-عسلویه-پتروشیمی جم
نعمتی به نام تحریم
پتروشیمی مهر در باتلاقی گیر افتاده و هر چه دست و پا می زنه نمی تونه خودش رو نجات بده.یک لاین تولید داره.با درآمد این یک لاین هم باید حقوق و مزایای پرسنل رو بده، یوتیلیتی،,خوراک ، سایر هزینه های جاری مربوط به تعمیر و نگهداری، سود سهامداران و سنگینی تر از همه بدهی معوقه سنگین پتروشیمی جم.صد سال دیگه هم ازاین باتلاق در نمی آد. به مثابه زندگی اکثر مردم عادی در وضعیت فعلی کشور.
منتفعین میلیاردی و چند ده میلیاردی و چند صد میلیاردی این پتروشیمی که یک ساله ره صد ساله پیمودند جهت نجات شرکت و اثبات تعهد اخلاقی خود آستین ها را بالا زده با فروش برخی از املاک خود جهت نجات شرکت اقدام نمایید.
IA
سوال از ChatGPT: آیا آقای X مدیر عامل هلدینگ Y حاضرند بخشی از درآمدهای هلدینگ خلیج فارس را جهت نجات پتروشیمی Z در اختیار مدیر عامل این پتروشیمی قرار دهند؟
جواب :
Yes! He would.
ادامه سوال از ChatGPT : چرا باید ؟
جواب:
Never underestimate the power of human stupidity
خ. خ بگیر ز.مفت ممنوع
کاش امثال شما که نمیدونی چی به سر کارمندای اون شرکت اومده خ. خون میگرفتی میذاشتی خودشون مشکل شون حل کنن. به شماها چه ربطی داره چکار میکنن
دست از سر این شرکت بردارین!
اصحاب کهف
تازه از خواب بیدار شدید؟ سازمانی که با یک یا چند کامنت در یک فضای رسانه‌ای مورد تاثیر قرار بگیره از درون خیلی متزلزله.به فرض نبودن این کامنت ها هم بالاخره این کشتی آسیب دیده روزی به گل می نشست.یه دو دو تا چهار تا کردن ساده بود.حالا شما هی ناقوس امیدواری رو در جهت تسکین آلام در بیار.
!Use Your Brain Bro
ما که داریم وقت مون رو مجانی در اختیار مهر قرار می دیم پس چرا خفقان بگیریم.با این تفصیل که اگر مدیرعامل یه ذره خلاقیت به خرج بده می تونه با استناد و اتکا به همین کامنت ها مبنی بر تلاش دشمن جهت به هم ریختن جو روانی یک ارزآور کشور کلیه نهادهای ذیربط را با خود همراه کنه و طیف وسیعی از حمایت ها منجمله حمایت های مالی را کسب کنه.یا هم مثل سلف اش تو بوق و کرنا کنه و از ادبیاتی مانند فرار سرمایه گذار خارجی.چون دیگه نه ۱۵۰ میلیارد تومان جواب می ده و نه هم گفتاردرمانی. اون همه سهامدار تشنه تو اون مجمع وعده مدیر عامل جم رو شنیدند.
Nile River
کاش امثال شما که نمیدونن چی به سر کارمندای اون شرکت اوردن یاد میگرفتی که باید یه سفر بری مصر و دنبال عصای حضرت موسی بگردی تا شاید بتونه معجزه ای کنه براتون.
آیاهلدینگ خلیج فارس به عنوان سهامدار60درصدی زیر بار این اتفاق خواهد رفت؟؟؟
مدیر عامل قبلی که گفته بود بدهی ها رو تسویه کردم و به مهر آرامش بخشیدم.چی شد پس؟
TIME
به هر صورت کار هم که بخشی از زندگی هست بالا و پایین داره.یه وقت رقص و پایکوبی و بت ساختن از آدم ها و غره از دریافتی های نامتعارف و‌ کیلویی.و حال هم بالعکس. چیزی اتفاق نیفتاده. روند طبیعی زندگی هست اگر واقع گرا باشید.تکامل تدریجی داره راه خودش رو می ره و تئوری نسبیت پابرجا.فقط زمین چند دور بیشتر دور خورشید چرخیده و چرخ گردون هم هر کدوم رو به نوبت می چرخونه.و تو هم مستثنی نیستی از این قافله دوست عزیز.نفس ها کوتاه تر و یک قدم به م گ نزدیک‌تر.
رییس اداره کار منطقه توی این چند سال مسوولیت خطیرش ، صدور نامه اشتغال به کار به افراد غیرمتخصص غیر بومی در قبال پول و سکه بوده و بارها لو رفته و هر نوبت هم یکی از مسوولین منطقه به حمایت اش برخواسته و موضوع رو لاپوشانی کرده‌‌.این آخریش دیگه واقعا مضحکه هست.معاون سیاسی استانداری استان آقای پ. در اومده و گفته که این نامه ها جعلی بوده و فردی در سه راه ع... این نامه ها رو می فروخته.یکی باید به این آقا بگه دوگوش خودتی.ما که می دونیم چه خبره.مگه پرتقال بوده که فله ای خریده باشه.از این کار چاق کن ها و پراکسی ها به وفور در دادگاه و اداره کار معروف به فساد اونجا پیدا می شن.
والبته این رییس نامی آشناست و روابط حسنه ای با برخی از مدیران و سرپرستان مهر داشته و داره.
شهاب سنگ کجایی کذابی مسوولین دولت در روز روشن رو ببینی.
پیج اینستاگرام عسلویه آنلاین یک پست در مورد اداره فساد عسلویه و کامنت های هزاران نفر اعم از بومی و غیر بومی مهر تاییدی بر فساد گسترده و طولانی مدت آقایان م.،ک.،د. داره.