۰
plusresetminus
تاریخ انتشاريکشنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۲ - ۰۹:۰۵
کد مطلب : ۱۶۰۷۱۲

بیانیه وزارت دفاع به مناسبت روز پرستار

وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با ابراز همدردی با مردم مظلوم فلسطین و همچنین محکومیت مجدد این جنایت بزرگ ، فرا رسیدن روز پرستار را به فرشتگان سپید پوش شاغل در تمامی بیمارستان ها و مراکز درمانی نیروهای مسلح تبریک و تهنیت می گوید.
بیانیه وزارت دفاع به مناسبت روز پرستار
به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی "نفت ما"،وزارت دفاع در بیانیه ای به مناسبت روز پرستار عنوان کرد: مردم سراسر جهان شاهد شکوه از خودگذشتگی و ایثار پرستاران و کادر متعهد درمان در غزه هستند که زیر بمباران بی امان دشمن صهیونیستی، لحظه ای رسالت خود را فراموش نکرده و به آن ها درس آزادگی، مسئولیت پذیری و انسان دوستی داد.
  متن بیانیه بدین شرح است:
من احیاها فکانما احیاالناس جمیعا "
بیست و هشتم آبان ماه میلاد موفورالسرور پرستار و پیام رسان عاشورا، عقیله بنی هاشم زینب کبری (س) و یادآور مجاهدت شبانه روزی فرشتگانی است که نجات جان انسان ها همواره مطمح نظر آنان بوده و هدف غایی شان آسایش و سلامتی تمامی بیماران  است.
هنوز از یادها نرفته که در هشت سال دفاع مقدس چگونه این شیر زنان و غیور مردان در اوج کمبود ها و زیر بار حملات وحشیانه دشمن بعثی ، با تمام توان ،هستی خود را وقف ایران و ایرانی نموده و بی هیچ منت و چشمداشت و در کمال گمنامی صحنه هایی بدیع از ایمان و ایثار را به تصویر کشیدند . خاطره جان نثاری پرستاران در دوران همه گیری کرونا از جمله خاطراتی است که هرگز از یاد نمی رود، امروز نیز که کشور عزیزمان با بی رحمانه ترین تحریم های ضد بشری روبرو است  باز هم این پرستاران هستند که نه تنها پا پس نکشیدند بلکه با همتی دوچندان پا به میدان مبارزه با مشکلات نهاده و با  ایمان وعمل خود باعث شدند تا به رغم این بی عدالتی ها، کشور عزیزمان در میان کشورهای منطقه در زمینه بهداشت، ممتاز و متمایز باشد.
جهان، این روزها  شاهد اخبار جانسوز و ناگواری از غزه است و هر روز از قاب تصویر، کشتار بی رحمانه زنان و کودکان مظلومی را به نظاره نشسته که جز خدا ملجا و پناهی ندارند، نمونه بارز این جنایت علیه بشریت، بمباران وحشیانه بیمارستان الشفای غزه بود که یک بار دیگر مظلومیت فلسطینیان و شقاوت صهیونیست ها را به نمایش گذاشت ، اما در کنار تمام این تصاویر دلخراش، امروز مردم سراسر جهان شاهد شکوه از خودگذشتگی و ایثار پرستاران و کادر متعهد درمان هستند که زیر بمباران بی امان دشمن صهیونیستی، لحظه ای رسالت خود را فراموش نکرده و به آن ها درس آزادگی، مسئولیت پذیری و انسان دوستی داد.
وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با ابراز همدردی با مردم مظلوم فلسطین و همچنین محکومیت مجدد این جنایت بزرگ ، فرا رسیدن روز پرستار را به فرشتگان سپید پوش شاغل در تمامی بیمارستان ها و مراکز درمانی نیروهای مسلح تبریک و تهنیت گفته  و عنوان می دارد که در راستای اعتلای همه جانبه جامعه پرستاری و تامین نیازهای کادر زحمت کش درمان از هیچ کوششی فرو گذار نکرده و همواره قدردان زحمات بی شائبه آنان است و از خداوند سبحان برای یکایک این عزیزان آرزوی صحت و بهروزی می نماید. امید است با ظهور حضرتش سایه شوم جنگ از بلاد مسلمین کنار رفته و ظلم ، نابرابری ، بیماری و اندوه، رخت از جهان بربندد و جای خود را به صلح و آرامش دهد. ان شاء الله.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی